חיפשתם בגוגל "אינסטלטור בכפר סבא"? הגעתם למומחים!
5 (100%) 1 vote

אינסטלטור בכפר סבא

ישנם מקצועות רבים שלא זוכים להערכה לה הם זכאים – בעוד רבים רודפים אחרי ההכרה של תחומים כמו רפואה והיי-טק, בפועל אנשים רבים תלויים מאוד בבעלי מקצועות הרבה יותר "פשוטים", אך חיוניים ברגעים קריטיים בחיים. כך, כאשר מתרחש מצב שבו מישהו זקוק באופן קריטי לתיקון בתחום הצנרת – אינסטלטור בכפר סבא הופך לחיוני באותה המידה כמו הרופא, משום שבמידה מסוימת הוא אכן הרופא של המערכת המורכבת הזאת של הבית.

אם להפריז בדימיון, ניתן לתאר שמערכת המים והביוב בבית דומה למערכת כלי הדם בגוף המאפשרת לאנשים לקבל את נוזל החיים מתי שצריך ובכמויות הדרושות. במילים אחרות, אם נקלעתם לצרה ואתם זקוקים לשירות דחוף עבור נזילות – אינסטלטור הוא המציל שלכם.

מדוע כדאי לפנות לשירותי אינסטלטור לפני שהמצב נהיה קריטי?

אם כבר עשינו את ההשוואה בין גוף האדם לבין הבית – אז בדומה לתופעה הרווחת כיום של רפואה מונעת הכוללת בדיקות תקופתיות ומעקב צמוד אחר השינויים המתרחשים בגוף, ניתן לבצע הליך דומה גם עבור מערכת המים והביוב בבתים של כל אחד מאיתנו. מומחה באיתור נזילות שמבצע את העבודה בצורה תקינה עשוי לחסוך לכם המון בעיות וצרות תוך כדי חיי היומיום שלכם. הסיבה לכך פשוטה מאוד – שום נזילה לעולם לא מתחילה יש מאין, תמיד יש סיבה כלשהי, שבר או פגם בחלק מסוים בצינור, התפוררות של קיר שחשפה את הצינור לתנאי טבע שלא מתאימים לו ועוד.

בנוסף, יש לזכור שכל בית מהווה עולם בפני עצמו ובו מערכת מסועפת ומורכבת ביותר של צינורות המובילים מים ממקורות המים עד לברזים הרבים שיש בכל קומה ובכל דירה. לא תמיד ידוע איפה בדרך הארוכה הזאת התרחשה תקלה שגרמה לחלק מהמים לא להגיע ליעדם או לנזול לנקודה כלל לא רצויה. אינסטלטור בכפר סבא יכול לבצע משימה זו באזור בקלות ובמהירות, ובטווח הארוך לחסוך לכם המון כסף.

מדוע חשוב לבצע בדיקות תקופתיות?

פעמים רבות נזילות קטנות ולא משמעותיות במבט ראשון עשויות לגרום נזקים רבים, מתמשכים ולעיתים אפילו בלתי הפיכים. לדוגמה, הידעתם שהליך של גילוי מוקדם של נזילות מים עשוי לסייע לכם למנוע מצבים לא נעימים וקשים כגון יובש ורטיבות רנדומליים באזורים שונים בבית? פעמים רבות תופעות אלה גורמות לפגיעה משמעותית ורב-גונית, גם באיכות החיים של הדיירים, גם בערך הנכס עצמו וגם מביא להוצאות גבוהות בחשבונות המים.

עיריות רבות מודיעות לדיירים על כך שצריכת המים עלתה בצורה משמעותית, אך לעתים נזילה קטנה כלשהי לא מעוררת את חשדם של הרשויות, אך עשויה להצטבר מאחורי קירות ולגרום לפגיעה בבסיס של הבניין. במקרים מסוימים הנזילה עשויה לפגוע גם בדירות הסמוכות, מה שחושף את "בעלי" הנזילה לבעייתיות נוספת בצורת אחריות לנזקים שנגרמו לרכוש של אחרים. ציוד מתקדם לאיתור נזילות עשוי למנוע את כל הבעיות האלה מבעוד מועד ולוודא שמערכת המים האישית שלכם לא גורמת לצרות לאף אחד.

המאבק המוצדק בין האינסטלטור לעובש

אחת המטרות החשובות ביותר שלכם במסגרת שיתוף הפעולה עם אינסטלטור בכפר סבא מניעת עובש בקירות. מדובר באחת הבעיות שגורמות להכי הרבה בעיות בבית. הסיבה לכך היא שברגע שמופיע עובש – זה אומר שהרטיבות במקום כבר במצב עגום שפוגע בתשתית של הדירה ושל הבית כולו. החשיבות של מניעת עובש נעוץ גם בכך שקשה מאוד להיפטר ממנו ברגע הוא כבר מופיע. אנשים רבים מכסים את העובש בשכבת צבע המאופיינת ביכולות איטום, אך אמצעים אלה מיועדים למצבים שבהם עדיין אין רטיבות עודף, בתור אמצעי מניעתי ולא טיפולי. לכן, ברגע שכבר יש לכם עובש – אין מנוס מלהזמין אינסטלטור שיבדוק את המקור של הבעיה ויפתור אותה לעומק.

יתר על כן, פעמים רבות יותר קשה למצוא את מקור הנזילה ממה שהיינו רוצים, היות שמספיק איבוד של מספר טיפות ביממה על מנת שלאחר מספר שבועות יופיע עובש במקומות שונים בבית, או לאור שינויי האקלים לתקופה רטובה יותר. על מנת לגלות את מקורות הנזילה אינסטלטור עשוי להיעזר באמצעי טכנולוגיים שונים, דוגמת מצלמה תרמית, המאפשרת למצוא את המקור של המים שגורמים להיווצרות עובש וכן למנוע היווצרויות עתידיות.

להזמנת שירות אינסטלטור איכותי לפתרון ומניעה של בעיות שונות בתחום תשתיות המים – צרו קשר עם אשר עוד היום!