איטום גגות במרכז
5 (100%) 1 vote

שירותי איטום גגות במרכז והשרון

אנו יושבים בכפר סבא ורלוונטיים למי שמחפש "איטום גגות במרכז" , "איטום גגות בשרון" "קבלני איטום במרכז".

אצל רוב האנשים מתעורר הצורך באיטום מבנה הגג רק לאחר שכבר מופיע כתם רטוב על הקיר או לאחר שנוצר טפטוף בלתי מוסבר מתקרת המבנה, במקרה כזה, המים עלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים ובנוסף לזה, קשה יותר לבצע את התיקון מכיוון שהכל פשוט רטוב ולחומרי איטום, כמו רוב חומרי הבניה, יש קושי להתייבש ולהתאקלם כראו בתנאים אלה

הזמינו בדיקה תקופתית של מצב הגג.

על מנת שלא להגיע למצבים מסוג זה ועל מנת לא להוציא כספים מיותרים על תיקון ולעיתים בניית גג חדש, מומלץ לבצע בדיקה תקופתיות של מצב הגג.בדיקת מצב אטימות הגג יעזור לכם להבחין בבעיות שעתידות להתפתח ויאפשר לכם לטפל בבעיה עוד לפני שיופיע כתם של רטיבות על הקיר כתוצאה מנזילה או דליפה.

 

מתי כדאי לבצע את בדיקת הגג?

מומלץ לבצע בדיקת גגות לפחות פעם בשנה, ואף יותר מזה לגגות בני 10 שנים ויותר,  רצוי לבדוק  לקראת סיום עונת הקיץ או מיד לאחר הגשמים הראשונים. את הבדיקה יש לבצע על ידי איש מקצוע מיומן בתחום איטום הגגות. בדיקה שגרתית במהלך הקיץ תאפשר לכם להכין מבנה הגג לקראת החורף ובדיקה שגרתית בסוף עונת החורף תאפשר לכם לבצע ניקוי יסודי לגג המבנה ולהבטיח לעצמכם ש"שאריות" החורף לא יגרמו נזקים ישירים או עקיפים למבנה.

בדיקת מצב איטום הגג כחלק שגרתי מתחזוקת הבית או המבנה יבטיחו לכם עמידות רבה וחסכון משמעותי בצרכי תיקונים שונים. קיימים סוגי אטימה שונים לגגות הבתים או המבנים, מומחה איטום איכותי ומנוסה יבצע עבורכם את התאמת חומר האיטום המומלץ וגם יבצע עבורכם את כל עבודת האיטום.

 

בדקו את מצב הגג בכל שיפוץ בבית

 

בכל תהליך של בנייה או שיפוץ בבית יש ליחס חשיבות רבה לתחום איטום הגגות. איטום גגות מקצועי כולל מילוי סדקים או חריצים הקיימים בגג, ניקוי יסודי של הגג, מריחת חומר בסיס שיעזור לחומר האיטום להיספג בשטח ולאחר מכן מריחת חומר האיטום וכמובן טיפול דקורטיבי הנועד להעניק מראה אחיד לגג. אנשים שאינם מבצעים פעולות של איטום גגות כחלק מתהליך השיפוץ או הבנייה של ביתם, יאלצו להתמודד עם תופעות של נזילה או זליגת מים מוקדם מהצפוי.

 

לסיכום,

 

ידוע כי בפועל, מרבית עבודות האיטום מבוצעות בחורף וזאת בגלל שאז פשוט בעיית נזילות באה לידי ביטוי וכמובן קל יותר לראות אם בעיית הדליפה מגיעה מהגג. אנשים אלו יאלצו לשלם סכומים נכבדים עבור שירות תיקונים ואיטום ולא מדובר רק על תיקון הגג , כאשר נזילה כבר פרצה, המים לרוב גורמים להרס של חפצים בבית , פרקטים , צבע הקירות והתקרות וכו..

על מנת להימנע ממצבים לא נעימים כאלה ולא להתעורר כאשר קצת מאוחר מדי (כשהגשם כבר פה ואין לכם כל דרך למנוע את הנזילה), מומלץ לבדוק את מצב הגג אחת לכמה זמן גם אם אין תקלות. הזמינו איש מקצוע מנוסה שיבדוק עבורכם את איכות אטימות גג הבית או המבנה. איטום גג בסופו של דבר,  חסכוני ומונע מכל טיפה מיותרת ומזיקה להגיע לבית.

צרו איתנו קשר מיד עם הופעת סימנים של נזילה מהגג. אנו באשר פיקס , מומחים בכל מה שקשור בגילוי נזילות , תיקון איטום ומניעה של כל סוגי הנזילות ונותנים שירות של איטום גגות במרכז. טל : 050-4614116